2026 Good Guys 6.92 x 14 – #T003057
Yerington, NV
Quick Specs
| Location: | Yerington, NV |
| Stock Number: | T003057 |
| Trailer Type: | Utility Trailers |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 14' 168" x 6.92' 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Payload: | 5250 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 1750 lbs |
| Payload: | 5250 lbs |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 6.92' 83" |
Additional Information
| VIN: | 7TTBU1425TT003057 |
| Stock Number: | T003057 |
| Year: | 2026 |
| Make: | goodguys |
| Model: | 83" X 14' Tandem Utility |