2026 Southland LBAT52-18 SIR
Yerington, NV
Quick Specs
| Location: | Yerington, NV |
| Stock Number: | 1152905 |
| Trailer Type: | AutoHauler Trailers, Equipment Trailers |
| Color: | Black |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 11464 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 11464 lbs |
| GAWR: | 5210 lbs |
Additional Information
| VIN: | 2SFFB3314T1152905 |
| Stock Number: | 1152905 |
| Year: | 2026 |
| Make: | southland |
| Model: | LBAT52-18 SIR |